پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

EN / FA
يکشنبه, 29 فروردين 1400
پیام شهردار

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
«ای تغییر دهنده دلها و دیده‏‌ها؛ ای مدبّر شب و روز؛ ای گرداننده سال و حال‌ها؛ بگردان حال ما را به نیکوترین حال.»

نوروز، نوید زندگی نو و بهار، لبخند شیرین خداست.
ایرانیان عزیز با رسم ایرانی- اسلامی خود، بهار طبیعت را با زمزمه ی «یا مقلب القوب» جشن می گیرند و نوروز را بهترین فرصت برای نوشدن رختِ آگاهی و نماد امید و پویایی می دانند. 

 نجوای « یا مقلب القلوب و الابصار» چشم و دل انسان را به نسیم مهر الهی می نوازد و شکوفه های گلرنگ امید را در باغ دل و گلشن ذهن می کارد تا عطر دلاویز آن، مشام جان را نوازش کند و جوانه های فهم و بینش در بهار وجود انسان بشکفد و گل وجود انسان، گلاب مِهر و معرفت را در جام شادی و شعور به همنوعان خویش تقدیم نماید و حال دل به لطف ربّ رحمان، به «احسن الحال» دگرگون شود و کام جان، به نام نامی دوستِ ازلی و ابدی، شیرین و شیرین تر گردد.

دید و بازدید، نظافت و پاکی، نوعدوستی و محبت، صلح و صفا و تعاملات پررنگ اجتماعی از نشانه های درک بهار معنا در عید نوروز ایرانیان است امّا امسال، به ضرورت و برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، «ماندن در خانه» دستِ رد به سینه ی دیدوبازدیدها زده و فرصتی متفاوت برای نوعدوستی را به ما گوشزد می کند که : «ماندن در خانه» و پرهیز از دیدو بازدیدها، بهترین نشانه ی دوست داشتن عزیزانمان و تنها راه رهایی از دام این ویروس است. 

سال ۱۳۹9 با تمام فراز و نشیب ها، تلخی و شیرینی ها و ناکامی و کامیابی های آن به پایان رسید. خوشبختانه در زمینه های مختلف، خدمات ارزشمندی ارائه شد. مردم عزیز و شریف باغستان در سال ۹9 شاهد بهره برداری از پروژه‌های بزرگی بودند که بر روند توسعه و پیشرفت شهر تأثیر به سزایی داشت و موجب رضایت و امیدواری مردم و علاقه‌مندان به توسعه و  آبادانی استان شد.

در سال ۱۳۹9 شاخص‌های عملکرد در زمینه های مختلف، نشان دهنده ی عملکرد خوب شهرداری باغستان در مقایسه با سایر شهرداریهاست است که امیدوارم این روند با سرعت روزافزونی تقویت یابد و سال ۱400 سال خیر، برکت و توسعه هرچه بیشتر و بهتر برای استان عزیزمان باشد و بهره برداری از طرح های در دست اقدام، موجب تحول در مسیر بالندگی فارس گردد. 

اینجانب، فرارسیدن سال ۱400 را به شما مردم عزیزشهر باغستان، صمیمانه تهنیت عرض می نمایم و به پاس همکاری دستگاهای اجرایی مختلف، ‌همدلی تیم مدیریتی استان و همفکری و پشتیبانی معنوی مردم در توسعه شهر در سال 1400 و عبور از حوادث مختلف؛ ازجمله همکاری درخصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از تک تک شهروندان عزیز و فهیم، به ویژه سفیران عرصه سلامت تشکر می کنم.
امیدوارم خداوند متعال، سال جدید را سالی توأم با سلامت و بهروزی و سرشار از امید و شادی برای همگان، مقدّر فرماید. 
حسن رنجبر-شهردار باغستان

 


5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0