EN / FA
شنبه, 3 مهر 1400
  • ساعت : ۱۵:۱۵:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ 
  • کد خبر : ۹۴۸۶
نائب رئیس شورای اسلامی شهر باغستان:
🔹تلاش كمیسیون حقوقی شورای اسلامی باغستان در راستای احقاق حقوق و منافع عمومی

نائب رئیس شورای اسلامی شهر باغستان با اشاره به تلاش شورای اسلامی شهر باغستان و پیگیری کمیسیون حقوقی در راستای احقاق حقوق و منافع عمومی شهروندان، گفت: در مدت گذشته از شورای دوره پنجم با پیگیری‌های صورت گرفته مدیریت شهری باغستان و رفع معارضات موجود، آرا قضایی مجموعه ورزشی امیرکبیر محله سعیدآباد و زمین چمن ورزشی محله نصیرآباد به نفع شهر و مردم باغستان صادر شد.


🔹به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، جلیل علیمحمدی نائب رئیس و رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی باغستان با اشاره به وظیفه کمیسیون حقوقی شورای اسلامی بیان داشت: هدف اصلی از تشکیل شوراهای اسلامی پیشبرد سریع برنامه‌های توسعه شهری از طریق مشارکت مردمی و همچنین دفاع و تحقق حقوق شهروندی به عنوان نمایندگان مردم است.

🔹وی افزود: با توجه به اصل هفتم قانون اساسی در باب تشکیل شوراهای اسلامی، یکی از مهم‌ترین وظایف شوراهای اسلامی دفاع و جلوگیری از تضییع حقوق و منافع عامه است.

🔹نائب رئیس شورای اسلامی شهر باغستان اضافه کرد: شورای اسلامی شهر باغستان نیز در چند سال اخیر تلاش خود را در راستای دفاع از حقوق شهروندان و بازگشت منافع عمومی برای شهر باغستان را از طریق اختیارات و مبادی قانونی انجام داده و در این راستا تلاش‌های خوبی از سوی کمیسیون امور حقوقی شورای اسلامی صورت پذیرفته است.

🔹علیمحمدی گفت: یکی از موارد پیگیری شده در مدت اخیر مربوط به پرونده حقوقی مجموعه ورزشی و کتابخانه امیرکبیر محله سعیدآباد بود که با توجه به ایجاد معارض و رای دادگاه پلمب شده بود و با تلاش‌های صورت گرفته از سوی ریاست شورای اسلامی و شهردار باغستان و حمایت‌های فرماندار محترم، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان رای قضایی به نفع شهرداری باغستان صادر شده و این مجموعه مجددا در اختیار شهروندان شریف این محله قرار گرفت.

🔹وی ادامه داد: موضوع حائز اهمیت دیگر پیگیری شده از سوی کمیسیون حقوقی شورای اسلامی، پرونده حقوقی زمین چمن محله نصیرآباد باغستان بود و این پرونده نیز با تلاش‌ها و پیگیری‌های شورای اسلامی و شهرداری باغستان به نفع مردم به نتیجه رسید و این مجموعه ۲.۵ هکتاری با رفع معارضات خود در خدمت توسعه امر ورزش شهر قرار گرفت.

🔹رئیس کمیسیون امور حقوقی شورای اسلامی باغستان گفت: تلاش اعضای شورای اسلامی شهر باغستان همواره بر اولویت قرار داشتن منافع عمومی و رضایت خاطر شهروندان است و در این مسیر از زحمات تمامی همکاران در مجموعه شهرداری، امام جمعه محترم باغستان و مسؤولان محترم شهرستانی تقدیر و تشکر می‌کنم.
 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0