EN / FA
شنبه, 25 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۰:۳۶:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
‍ ‍ بازدید شهردار باغستان از پروژه در حال احداث تقاطع غیر همسطح فتح_ باغستان

▪️به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان،  در این بازدید حسن_رنجبر شهردارباغستان  با حضور در محل پروژه از نزدیک در جریان روند اجرا و میزان پیشرفت فیزیکی طرح قرار گرفت.

▪️شهردار باغستان درحاشیه بازدید از پروژه های فوق گفت با پیگیری های مستمر آقایان؛ حسین حق وردی، نماینده مردم شهرستان های حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی، محسنی بندپی، استاندار تهران، طاهری، فرماندار شهرستان شهریار و #مدیران شهری باغستان با رفع موانع مشکلات مالی پروژه و شروع مجدد عملیات عمرانی، پروژه پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته است.

▪️رنجبر بهره برداری از طرح در موعد مقرر را از مطالبات به حق مردم شهرستان عنوان کرد و افزود: با بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر بهبود وضعیت حمل و نقل و روان سازی تردد، شاهد کاهش حجم ترافیک در اوج ساعات تردد خواهیم بود.

▪️شهردار باغستان در تشریح این پروژه فرامنطقه ای افزود: مدیریت شهری باغستان به تعهدات خود در این پروژه عمل کرده است و امید است با جدیت شهرداری منطقه ۲۱  تهران و تلاش شبانه مستمر پیمانکار مجری پروژه در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

▪️شهردار باغستان در پایان خاطر نشان کرد:پروژه های عمرانی شاخص و زیرساختی خوبی از جمله؛  مجموعه فرهنگی و سالن همایش ها، مدارس ۹  و ۱۵ کلاسه در سعید آباد و نصیرآباد، پروژه درمانگاه نصیرآباد ،ورزشگاه ۵ هزار نفری و پارک محله ای نصیرآباد هم اکنون در مرحله اجرا هستند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0