EN / FA
جمعه, 15 آذر 1398
  • ساعت : ۱۰:۵۵:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ 
⁨‍ شهردار باغستان در نشست مشترك شهرداران استان های تهران و یزد عنوان كرد:

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون؛ نشست مشترک شهرداران شهرهای استان یزد و تهران با حضور معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و یزد، مدیران کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران و یزد، و تنی چند از مسئولین در منطقه تاریخی و گردشگری رودبار قصران و به میزبانی شهرداری اوشان، فشم، میگون، در سالن همایش مجتمع فرهنگی شهید نامجو برگزار شد.
🔹در این نشست تعدادی از شهرداران استان های یزد و تهران به بیان مسائل و مشکلات مرتبط با مدیریت شهری پرداختند.
🔹#دکتررنجبر،شهردار باغستان در این نشست در خصوص موضوع مهم سرمایه گذاری گفت: باید به سراغ سرمایه گذاری برویم نه جریان سازی، سرمایه گذار به بستری با امنیت مراجعه می کند. هماهنگی های درون  سازمانی بسیار ضروری است اولین مانع برای سرمایه گذاری کلان این است که باید در حریم شهرها اتفاق بیفتد. پروژه های بزرگ سرمایه گذاری در شهرستان ها امکان تصمیم گیری ندارند کار گروه ویژه سرمایه گذاری در استان مرکزی از مدیران و تصمیم گیرندگان  ارشد سازمانی برای تصمیم گیری تشکیل شود.
🔹وی تصریح کرد:ثبات مدیریتی بسیار مهم است، شهرهایی که ثبات مدیریتی داشتند  موفق تر عمل کردند ثبات مدیریتی به سرمایه گذار اعتماد و اطمینان برای حمایت از سرمایه، سرمایه گذاری می دهد. پشتوانه قانونی برای حمایت از سرمایه گذاران وجود ندارد. امروز شهرداری ها به دلایل متعدد دچار بی ثباتی مدیریتی شدند و حمایت های قانونی برای ثبات مدیریتی کمرنگ شده است. بدون حمایت قانونی  مسیر سرمایه گذاری ناهموار شده و کاربری های مورد نیاز شهری در طرحهای توسعه شهری پیش بینی نشده است و شهرداران شهرها مجبور میشوند به سراغ پروژه های زود بازده بروند. 
🔹در پایان این نشست دکتر تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استان یزد به ایراد سخن پیرامون موارد قابل طرح پرداختند.

 

 

 


روابط عمومي وامور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان⁩

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.2.0.0