EN / FA
يکشنبه, 29 دی 1398
  • ساعت : ۹:۳۱:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ 
اولین جلسه هم اندیشی شهردار با معاونین ، مدیران و مسئولین واحدهای شهرداری در سالن جلسات شهرداری برگزار شد

 

 شهردارباغستان در این نشست که باهدف تقویت ارتباطات درون و بین سازمانی حوزه های مختلف شهرداری به منظور شناسایی نیازها و مشکلات و موانع و مرتفع نمودن آنها برگزار شد خاطر نشان کرد ، فقدان هماهنگی درون سازمانی بین حوزه ها و عدم مسئولیت پذیری از آسیب های جدی سیستم ها و از دلایل اصلی عدم تحقق سیاست های کلان مجموعه میباشد.
  🔹وی افزود، با استناد به حدیث نبوی " حاسبوا قبل ان تحاسبوا" وجود یک نظام خودارزیابی مناسب میتواند عاملی در جهت ارتقاء انگیزه های کاری باشد.
  🔹شهردار باغستان تصریح کرد، خلاقیت یعنی ایجاد یک فکر جدید و پروراندن آن و بکارگیری فکر و ایده در عمل است که منجر به نوآوری یا تغییر در سازمان می شود.خلاقیت ارائه فکر و طرح نوین برای بهبود و ارتقاء کیفیت و کمیت فعالیتهای سازمان است.
  🔹 رنجبر اظهارداشت هنرمدیریت کشف حوزه های جدید است و داشتن روحیه خلاقیت و نوآوری در کار میتواند راهگشای بسیاری مشکلات و معضلات شهری باشد. ایشان افزود ، نيروي انساني به لحاظ برخورداري از قدرت انديشه ، خلاقيت و نوآوري بزرگترين دارايي هر سازمان است و هر گونه بهبود و پيشرفت در سازمان توسط نيروي انساني صورت مي گيرد.
 🔹این مقام مسئول بیان داشت ، سیستم های  موجود در هر جامعه با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارند، به گونه ای به رفع نیازهای فردی و گروهی افراد جامعه می پردازند و از آنجا که منابع تولید همواره با یک ویژگی یعنی کمیابی مواجه هستند، اغلب اصلی ترین هدف سازمانها و سیستم های اداری  استفاده بهینه از عوامل تولید و رسیدن به اثربخشی است.این عوامل شامل زمین، سرمایه، نیروی انسانی، فناوری و مدیریت است.در این بین نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی سازمانهای و از حساسیت ویژه ای  برخوردار است.عملکرد انسان در درون سازمان انعکاسی از دانش، مهارت و ارزشهای او است.
 🔹 شهردارباغستان در پایان جلسه اظهار امیدواری کرد با هم اندشی و همکاری و تعامل بین بخش های مختلف شهرداری انشاا... بتوانیم شهری در خور شان شهروندان فهیم و شریف باغستان داشته باشیم

 

 

 

 

 

 

✍️روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0