EN / FA
جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۹:۱۷:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ 
آئین اختتامیه مسابقات فوتسال كاركنان شهرداری باغستان برگزارشد

 

مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری باغستان، ویژه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با قهرمانی تیم واحد امور شهر شهرداری باغستان به پایان رسید
 
🔹به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان ، آقای شمسایی ، مدیر روابط عمومی شهرداری باغستان در مراسم اختتامیه فوتسال کارکنان شهرداری گفت : این دوره از مسابقات تحت عنوان گرامیداشت چهلمین سالکرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور هشت تیم از حوزه های مختلف از 12 بهمن ماه سال جاری شروع شده است.
     🔹وی هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقاء روحیه تعامل و هم افزایی و شادابی و نشاط در بین کارکنان و در نهایت بهره وری  و بهبود  عملکرد در وظایف و پاسخگویی به شهروندان عنوان کرد و افزود این مسابقات بصورت سالانه برگزار میگردد و هرسال شاهد افزایش ارتقاء سطح کیفی آنها هستیم.
  🔹 ایشان اظهار امیدواری کردندباحمایتهای خوب و موثر شهردار باغستان ، این گونه برنامه هادر مجموعه شهرداری تداوم خواهد داشت .
  🔹شمسایی در ادامه افزود این رقابتها با حضور هشت تیم برگزار شد و در پایان این دوره از مسابقات تیم واحد امور شهر ، قهرمان و تیم سامانه 137 مقام دوم را کسب کرد.
   🔹گفتنی است در مراسم اختتامیه که در  سالن شهدای صادقیه برگزار شد ، حجه الاسلام و والمسلمین سادات رسول ، امام جمعه باغستان، دکتررنجبر ، شهردار، محمودی ،معاون ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار ، مهندس_امامی_رییس و برخی ازاعضای_شورای_اسلامی_شهر و پیشکسوتان این رشته ورزشی نیز حضور داشتند.

 

​​​​​​​​​​​​

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0