EN / FA
جمعه, 8 مرداد 1400
  • ساعت : ۹:۱:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ 
  • کد خبر : ۷۸۸۴
بازدید مدیران شهری باغستان از روند اجرایی پروژه های عمرانی ، خدماتی و فرهنگی نصیرآباد

 مهندس امامی رئیس شورای اسلامی شهر گفت : برای خدمت رسانی بهتر به مردم شهر باغستان  اعضای محترم شورای اسلامی شهر به همراه شهردار و معاونین از روند اجرای پروژه های مختلف عمرانی و خدماتی در محله نصیرآباد بازدید و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها که در دست اقدام می باشد قرار گرفتند.
 🔹مهندس امامی یکی از متداول‌ترین مسائل در حوزه مدیریت شهری باغستان را مشکل پراکندگی محلات دانست و گفت : با توجه به توانایی‌ها و محدودیت‌های شهرداری در اجرای پروژه‌های عمرانی به دلیل این پراکندگی کالبدی شهر ، ایجاب می‌کند تا با برنامه ریزی بهتر و پویاتر و طبق زمان بندی مشخص پروژه‌های عمرانی را طراحی و اجرا کرد.
 🔹 وی تاکیدکرد: آسفالت معابر سطح شهر یکی از مطالبات به حق شهروندان عزیز باغستانی است و در این خصوص تدارک لازم درحوزه معاونت عمرانی با اختصاص بودجه با حمایت و تصویب اعضای شورای اسلامی شهر انجام گرفته است.
  🔹 ایشان بر لزوم رعایت استانداردسازی و نظارت دقیق حوزه معاونت عمرانی تاکید کرد و گفت: مدیریت، نظارت و کنترل اجرای پروژه‌های عمرانی زمینه ساز جلب و جذب اعتماد جامعه شهروندی به شهرداری خواهد شد چرا که در قبال آحاد شهروندان برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر مسئول هستیم.
 🔹رئیس شورای شهر باغستان تصریح کرد: رفاه و آرامش خاطر شهروندان از اهداف اصلی مدیران شهری است که باید در این زمینه درتمامی حوزه‌های عمرانی، خدماتی و فرهنگی با احساس مسئولیت و تعهد کار کنیم .
  🔹در ادامه بازدید ها ، مدیران شهری از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه احداث جاده سلامت ، پایانه مسافربری اتوبوسرانی در بلوار شهید حاج حسین همدانی ، ساماندهی قبور و ساخت سکوی نماز میت آرامستان و همچنین طرح اصلاح هندسی ورودی نصیرآباد و سایت میانی انتقال پسماند قرارگرفتند.
 🔹مهندس امامی در خصوص پروژه احداث سالن ورزشی چند منظوره نصیرآبار اظهار داشت این پروژه تقریباً مراحل پایانی ساخت خود را طی میکند. ایشان اظهار امیدواری کردند انشاا... این پروژه در هفته دولت به بهره برداری برسد.
🔹ایشان در پایان افزود بازدید میدانی از پروژه‌های محلات در دستور کار اعضای شوای شهر قرار دارد و این امر میتواند در تسریع روند اجرایی پروژه‌ها موثر باشد.

 

 

 

 

 

 


     🌐 روابط عمومي وامور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0